ЗОШ І-ІІ ст. с. Оришківці

2019/2020 н.р

Марія Дмитраш, учениця 7 класу, зайняла  ІІІ місце  у Міжнародному мовно-літературному  конкурсі        імені Т.Г. Шевченка (вчитель Пеляк М.П)

Марія Дмитраш, учениця 7 класу, зайняла І місце в ІІ епаті районної олімпіади

з математики (вчитель Лесишин І.К.)

Дмитраш Марія, учениця 7 класу, зайняла  ІV місце у конкурсі знавців української мови

імені П.Яцика (вчитель Пеляк М.П.)

Музика Мар'яна,учениця 9 класу,зайняла  VІІ місце у  ІІ епаті районної олімпіади з трудового       навчання (вчитель Полоз Л.М.)

2018/2019 н.р.

5-6м

Полоз Л.М.

2017/2018 н.р.

Протягом 2017/2018 н. р. учні  школи були учасниками різних конкурсів і олімпіад. З метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка в районі проходив    ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, де були відзначені роботи учнів : Коменди Назара( номінація« Література», вчит. Пеляк М.П.),  Худобяк Анастасія ( номінація « Історія України і державотворення»,       вчит. Ненчин С.З.) з винесенням подяки вчительці української мови та літератури і вчительці  історії.

Учні школи взяли участь в районному фестивалі –конкурсі патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва « Свята Покрова»  у номінації «Образотворче мистецтво. Графіка» Доскоч Богдан, учень 7 класу зайняв ІІІ місце ( керівник Коменда Н.П.) та була відзначена Янчик Христина, учениця 8 класу  в номінації « Патріотична проза і поезія»

( керівник Перик О.М.); у районній виставці- конкурсі « Замість ялинки зимовий букет», « Крути- героїзм без віку».

Учні школи взяли участь у конкурсі інтелектуальних випробовувань     «Малюнок, есе, вірш », де учениці 8 класу  Янчик Христина і Гуменюк Ярослав нагороджені грамотами за зайняте ІІІ місце.

Учнівський колектив школи брав активну участь у різноманітних  конкурсах:

-« Охорона праці очима дітей» ( роботи учнів відзначені як кращі);

- конкурсі малюнків « Мої права», де Дмитраш Марія  зайняла V місце;

- « Вода – це життя», учень 1 класу зайняв І місце ( вч. Головата Н.І.);

- « Колосок»;

- « Соняшник»;

- « Sunclower»;

- природничому конкурсі « Гелліантус»,

за що були нагороджені грамотами і призами.

Також  учні школи приймали участь у  Міжнародному мовно – літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка, в якому учениця 5 класу Дмитраш Марія виборола ІІІ місце,  були учасниками районних конкурсів  з української літературита історії.

За результатами предметних олімпіад учні вибороли такі місця:

- українська мова – Худобяк Анастасія , учениця 8 класу– 6 міс

( вч. Петрик О.М.),образотворчого мистецтва – Атаманчук Тетяна, учениця 8 класу – 7 місце ( вч. Коменда Н.П.)

2016/2017 н. р.

Дмитраш Марія, учениця 4 класу, зайняла І місце в конкурсі з української мови

імені Петра Яцика ( вчитель Періжок М.Р.)

Янчик Христина,учениця 7 класу, зайняла ІІІ місце в конкурсі з української мови

імені Петра Яцика ( вчитель Петрик О.М.)

Волощук Катерина, учениця 3 класу, зайняла V місце в конкурсі з української мови

імені Петра Яцика ( вчитель Ленчишин М.І.)

Доскоч Михайло, учень 9 класу, зайняв І місце в ІІ епаті районної олімпіади з історії

( вчитель Ненчин С.З.)

Пилипчук Іван, учень 8 класу, зайняв VІ місце в ІІ етапі районної олімпіади з математики

( вчитель Капацин М.П.)

У конкурсі малюнків" Молоде покоління за безпеку руху" учні 7 класу  Атаманчук Тетяна та Янчик Христина  зайняли ІІІ місце ( вчитель Ненчин С.З.)

У Міжнародному мовно- літературному  конкурсі імені Т.Г. Шевченка Янчик Христина, учениця 7 класу, зайняла ІІІ місце ( вчитель Петрик О.М.)

Боцян Тетяна, учениця 9 класу та Канон Світлана, учениця 8 класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості. Роботи учнів відзначені, вчителям

Ненчин С.З., Пеляк М.П. та директору школи Лесишин І.К. оголошено подяки

Учні школи взяли участь у конкурсах: " Колосок", " Соняшник", " Геліантус", Міжнародній грі "Sunflower",  нагороджені дипломами різного ступеня і призами

У конкурсі " Свята Покрова"  в номінації " Патріотична проза і поезія" Янчик Христина, учениця 7 класу відзначена як кращий читець ( вчитель Петрик О. М.);у номінації " Графіка" відзначена робота Коменди Назара, учня 8 класу( вчитель Коменда Н.П.)

У конкурсі малюнків " Моя майбутня професія" відзначено роботи Коменди Івана, Коменди Василя. Гуменюка Ярослава ( вчитель Коменда Н.П.) та нагороджено учнів грамотами  і призами

У конкурсі малюнків " Охорона праці очима дітей" відзначено роботи Коменди Назара та Коменди Івана ( вчитель Коменда Н.П.)